• 30
 • 2 304 738

Коментара

 1. Pashk Qeta

  Zotri gazetar ju keni probleme mentale na qave poedin ti me kosov e metohi kush asht aji se te pagun ty se spokuptoi hiq se ti e meriton vetem 2 euro per Gazetar.

 2. hop hop

  Kosova osht msu mu tradhtu

 3. Ismet Oshlani

  Ne kerkoje nje shqipri madhe e shifneni se qfare udheheqes ka shqiprija e folem.moje shqipri kushe ta qitene koken ne hi se gjithe nje keni qe ne hi marre ju kofte qelepsira

 4. Blerim Mustafa

  KTO TRADHTIRA MINI MUT KJO ESHT VETEM PERPARSI PER SERBIN, RREPOBLIKA KOSOVES DON EUROPA SHENGEN

 5. Blerim Mustafa

  TURP

 6. Ruzhdi Cakolli

  Keto Marveshje jon te pa vlershme Kryeministri i shqiperis duhet ta Rregulloj ne shtetin dhe e vet Ligjin dhe korrubcionin dhe kufirin mes Serbis dhe kosoves tani te mir me Mini shengenin e jo ne serbische dhe Maqedoni mardhonje pa Ligj ne shtetin e ti 👎

 7. Berat Krasniqi

  Kjo ashte nje jugosllavi ere turp per ramen qeban nje marrveshje me kriminelin e luftes qeka kryer gjenocid mbi shqiptaret nuk falet ky gabim

 8. Z . j Coli

  Nuk ekziston as nje shans e mir qe mini Schengen te Sjell Diqka te mir per kombin shqiptar , EDI rama asht njeri i pa besushem ne ket rast . Mini shengen asht plan i dalen nga nisija sekrete ruso serbe !, KUJDES

 9. saso lela

  Edi rama eshte ni njeri tradhtar ikobit

  1. saso lela

   Dhe gjith shqitaris shkrvat

 10. Rade Pred

  🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 11. Pashk Qeta

  Oh gazetar ti ma mir me ik ne penzion se ti ike la duart nuk i duash askujit ma .

 12. King KRS

  Tre mutat jan dalen bashk leti ndrrojn edhe grat. tani eqojn punen ne ven

 13. Agim Ramadani

  Jan dale tre muta bashke

  1. saso lela

   Fac rama

 14. Mark Radi

  Neka vam je sram,pazite bog i vas kaznjava vise luta!

 15. V

  Flet shqip e thot ( kosov dhe metohi ) Po si nuk te vjen turp more aje shqiptar apo shka far redaktori je ti edhe msou mijap lejmet e jo simekon ka reciton

 16. H H

  Ti pshurrsha lajmet

 17. Suzana Suzana

  a i boltoni je senilan kao i bajdeni

 18. Suzana Suzana

  bog kaznjava ....

  1. Miftar Zymberi

   Drolo

 19. Sasha Rankovic

  GENERALE LEGENDO VELIKA PZDRA ZASVAKOG TVOG VOJNIKA KOJE BRANIO NASU SRBIJU OD ARNAUTA I NATOVACA VELIKI POZDRAV IMAJOS MAJKA SRBIJA JOS OBILICA

 20. King KRS

  Pouzatetkan vllaznija nermjeveti

 21. bigboss bigboss

  O mushk AS shqip sdi

 22. Ismet Oshlani

  Keneni vra more muta ju thmi e gra pa fajshem e mose mendoni me jetu ma kosove ska ven per ju

 23. Ismet Oshlani

  Kujte po i hane pse jone ardhe vatan huje me jet e me qu perpjet fucky

 24. Azra Dervisevic

  Belivuk,bunga bunga afera i ..... svi šute

 25. Ahmet Krasniqi

  Kosova repopliki o budall

 26. Shumacher 2000

  Ky esht serv e di gjuhen dhe punon per servin

 27. hop hop

  O kali kosov jo metohij

 28. sheref haskaj

  Apet jav cin nanen washingtoni me F22 F 35 genocidasa zlocinca cetnika Gubanski

 29. Jon Doe

  STOP ISIS "UCK" TERRORISTS IN EUROPE!

 30. Kacurri Linza

  BRAVO KURTI

 31. Zeqir gaxherri

  Oooo Gazetar kosova është Republik mos harro, po nuk po e die a je ne kosov apo ku je se po mi lavderon shkijet

 32. The only One

  Kane musjell e ne kuje te Hashes kane mu sjell pa luginen ska rahati as kosova as rajoni ballkanik

 33. King KRS

  Skan pun ma me hashen

 34. sheref haskaj

  po cetniket duhet mi kthy sanazakun e nisit e novipazarit krejt tokat e zaptume veq pasaluku i Beogradit cetnika te fllict

 35. Mazrekaj Fadil

  Vuciq Po Maron Film

 36. M M

  nemate aja samo deroga vama.????

 37. Suzana Suzana

  drogirani kurti, naduvan vise od djukani

  1. Xhek Forcaliu

   Bye Bye serbia from Dardania :)

 38. Bekim Selmanaj

  Televizor pro Serb.dhe ky far gazetar legen qfar zoni te poshter ka ky klysh Serbo Rus.

 39. Eshref Morina

  Selim qeni ka harru qe 20 vite skini dit tjeter sen veq krime e hajni pse jeni ju kurva po mundohni me flliq edhe tjeter kan jo oselim ju ekini tradit e Albini kta as nuk eka pas as nuk kame pas ju selim aga ku jeni betu jeni betu per hajni etrathti e Albini jo per hajni as per trathti

 40. Hava Agushi

  Selimi ekaba ferk qe 22 vjet horra sjuvkamet tjetersen veq meakuzu pokerkujna spojavni per akk

 41. M M

  ne burge qeni 5vits

 42. M M

  o lopa nuke eshte metohi zi ti tamarre???..

 43. NEMAC11 Beograd11

  POMAŽE BOG BRATE BOKANE..LEGENDO,INSTITUCIJO I NARODNI HEROJU

 44. The answer

  Ju jeni televizion propagandus i serbis!!

 45. Eshref Morina

  Pse more ne serbi ska ksi marrina si te na ne kosov kujt ti teket del eshkatrron prona shtetrore e private po kta kryminela si aj far mulliq tapuzi dil protesto si njeri ikulturum ejo si shtazet e terbume ky mut

 46. Hot Girls Video XXX

  Withered leaves on high fall

 47. No Name No Name

  Po Serbet i smmadhojn gjanat talenti

 48. Lule lule

  Eh tash hajnat e LDKS e PDKS E AKKS lehin si zagart populli jan lodh pej hajnis qe 22 vjet populli e ka dasht shpresen per albin kurtit

 49. Lule lule

  Se kurr nun i ndertojn gypat po i vjedhin taks pausen e popullit te varfur e hajn beton neper rrug e tash asht fajtor albini albini qe daher qe u ba kryeminister keta hajna e hajnesha albini po ju ban hije e vet qe kan qeveris sjan kon ngusht kurr per popull veq i kan vjedhur

 50. Lule lule

  Pozit e opozit ja te dirigjuar nga udba serbe jan msue me isa mustafen e hashim thaqin bashk .e ramush haradinaj me fal qakorrin e isa putini me hashim thaqin mej nenshkrue damit e kosoves ne mbeshtjetjen e vuqiqit si jan Helmut paskan desht tash albini mejav mbajt shurren ne grushta keta me dashje e kan ber

 51. Lule lule

  Po se tash albini paska obligim mej rujt popullin kur te smuhen ne deqan sikan nue gypat e ri qe 3 vjet e tash duhet kurti mej mrojt jon que nkom hajnat si po tuten qe ju del hajnia ja rrofshi koqet albinit albini ska fal tok as nuk asht hajn as si ka dar te zhytura ne hajni po keta hajna asht ka ju dhemb per karrika

 52. petko perić

  kad gledaš ispod stola---marić ima kratke noge isto ko bokan,a kratke noge su u laži !

 53. King KRS

  Juka qinana serrbis ska pshtim veq vonim kan kalue kohrat e kralit

 54. Minire Isufi

  Ju vet i keni sulmu shkijet ne kosov ju shkijet jeni provokus e destabilizus kjo eshte para 2 vjete e dragices qe ju vet e keni sulmu ju a jeni ti respektu shiptart ne serbi qe po i frigoni me tenka e ushtri e policis qetnikat e armatosur deri ne dham ti provoku shiptart ne shpija te veta e ne kosov shkijet kan te drejta ma shum se vet shiptar qka po dojn shkijet e serbis mu perzi ne punt e mbrenshme te kosoves kosova eshte shtet i te gjithve vuqiqi mundet veq popullin e vet ne serbi edhe pakicat mi rrespektu ky po don me na tregu neve per mi respektu te drejtat e popujve

 55. Karuna Reiki Centar Srbije

  Draga Vesna, hvala ti!

 56. Anka Kosorus

  TO JE SVE NJEMACKA KRIVA NAPRAVILA JE PROPAGANDU PROTIV VELIKE SRBIJE A ONI ZAROBILI CJELU EBROPU

 57. Anka Kosorus

  VUCIC DACIC I ANA NA VJEŠANJE

 58. shqyptari te molla kuqe

  Rruga asht e njerzve

 59. Dardania Dardania

  O mut ,ma mut se shkjau.

 60. Nana Halilaj

  AMORE SHKA PER JU ASHT VETEM GRYK HOLLA🇦🇱

 61. Shemsije Avdiu

  11q

 62. Shemsije Avdiu

  11q

 63. Shemsije Avdiu

  11q

 64. Abedin Asani

  Cdo pacuent kur zbulon se diagnoza esht kancer ateher duhet urgjent tekerkoj ndihm per tu sheru nket rast formimi i kom.serbe me standarde te difishta un mendoj se edht lloj kancei i pa sherushem diagnoza kancer femer i cili koh pas kohe vetem sa zgjerohet.

 65. Bora Ercegovac

  Koje tebi dao pravo da pljuješ po Kralju Aleksandru ? Tebi i onom ludom Šešelju ? Gde ste vi štitili Srbe tu ih više nema . Ti tvoji iz 6 ličke ste čuvali Tita a ustaše vam poklale više od pola like .3 .puta vam pravimo državu a vi bežite kad vidite sliku Gotovine , borili ste se 15 minuta . Ti si malo jači intelektualac ?

 66. Hipster

  Ahahahahaha😂😂😂

 67. thaqi rgjep

  kure hqe

 68. thaqi rgjep

  albim mose prano kurgjo

 69. ben ben

  Qfar lajme esht ih pit ky njeri qfar te folni kuku

 70. Fazli Gajraku

  Nuk ka mini shengen per R.kosoves

 71. Z d

  Ante Pavelić -SRBIN Duboka akademska misao, u najmanju ruku čudan Srbin.

 72. shqyptari te molla kuqe

  Politika serbe asht shum e rrezikshme pra shqipri dhe kosov kujdes moj evrop ti je qajo e motit hala i ushqen klysht e serbis

 73. Agim Ramadani

  E kuj eshte ka ja nin per Spanie e serbi sna duheni asgje legena

 74. Agim Ramadani

  U met serbia me fole per Kosove edhe Vuqiwi kush ju vet ju asgje rrini urte se vim edhe ne Bograd

 75. M M

  b

 76. M M

  Po ajo zyre eshte si ambasad 🤣🤣😂😂

 77. M M

  kujt i han palla per zambin 😎😎

 78. Pashk Qeta

  Prap ti me ket Kosov e metohi vazhdon po ti shoe gazetar apo gomar kuptojie nje her e gjithmon se ska Kosov e metohi mos e ban veten gomar po bane veten gazetar se kuptove.

  1. Rame Rrahmani

   @Blerim Kadiri ose serb ose sherbtor I srbve

  2. Pashk Qeta

   Ky Skoka gazetar po koka nje kokerr gomari .

  3. Blerim Kadiri

   O pashk ky qe jep lajme eshte serb kupto spo ja vren theksin

 79. Mirfat Sope

  Rrena e Serbis eshte Arma e tyre me e fortë, kshtu pohojn Serbët. Por kanë harruar se Rrena i ka kembet e shkurta.

  1. khan jahn

   Oj shqipe ashim thaqi me Ata klyssht e vet qe jakan PA shkoll nuk kan dit shka poshkrujn e tashti Kosova pi vun politikan tan ashimi ra. Ushi Kadria begjet I Jakupi e SHUM E SHUM ja analfabeta

 80. Eshref Morina

  Ishalla cofin ne hag kta hajna kurr gjall mos ukthevshin ne kosov